Yazıcı Kiralama

Yazıcı Kiralama Firması

Hızlı Yazıcı Servisi olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda  kiralama hizmeti sunuyoruz. Yazıcı kiralama hizmetlerimiz sayesinde baskı maliyetinizi düşürebilirsiniz. Hem kısa hem de uzun süreli yazıcı kiralamak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Çünkü en uygun fiyatlarda yazıcı modellerimizi sizlere sunuyoruz. Türkiye’de en geniş bayisi olan lider bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Müşteri memnuniyeti garantili hizmetlerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İş birliği içerisinde olduğumuz müşterilerimiz ile uyumlu, verimli ve baskı maliyetini azaltacak sizin için en uygun yazıcı kiralama hizmetini sunuyoruz. Çünkü müşteri deneyimleri ve yapılan çalışmalar sonucunda MDS’in baskı maliyetlerini %30’a kadar azalttığını ortaya koymuştur. Eğer Siz de yazıcı kiralamayı düşünüyorsanız yüksek kalitede hizmet verecek bir firma tercih etmelisiniz.

Birbirinden farklı modelde yazıcılarımızı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatta kiralama hizmet sunuyoruz. Firmamız Türkiye genelinde oldukça başarılı ve güçlü bir  kiralama firması olarak tanınmaktadır. Çünkü kurulduğumuz günden bu yana sektörde kurumsal olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul’un 39 ilçesine  kiralama hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Sizler de bizimle iş birliği içerisinde olmak istiyorsanız 7/24 web sitemiz üzerinden kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yazıcı Kiralama En Uygun Fiyat 

Hızlı Yazıcı Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana sayısız kurumsal hizmetlerimizi sunduk. Ve firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personellerimiz alanında tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Sektördeki farkını alanında profesyonel oluşu ile ortaya koyan Hızlı Yazıcı Servisi, sizlere en uygun fiyatta yazıcı kiralama hizmeti sunuyor. Firma olarak istanbul’un her yerine  kiralama hizmeti sunmaktayız. Çünkü Kalitemiz ile sektörde en güvenilir firmalar arasında ilk sırada yer alıyoruz. İşletmenizin ihtiyacı olan yazıcı için kiralama hizmetlerimizi dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Sizlere en iyi şekilde ve en kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz. Kiralama fiyatlarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz yazıcıların modellerine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz firmamız ile iletişime geçerek müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Sizlere %100 en ekonomik fiyat teklifi sunmaktayız.

Yazıcı Teknik Özellikleri

Yazıcı ürünlerimizin tümü developersiz’dir. Aynı zamanda lazer işlemeli, dökme toner tozu ile çalışmaktadır Network,Usb,Lpt bağlantı tipi seçenekleri içermektedir.

 • Gelen faksı bilgisayara, e-postaya, ftp’ye düşürme
 • E-postaya, klasöre, usb belleğe, ftp’ye tarama
 • Cin-Net yazılım uyumluluğu içerme
 • Dublex (Otomatik arkalı önlü çekim)
 • Personel Kartı ile kullanabilme entegrasyonu
 • Dakikada 35-80 sayfa baskı hızı
 • Kimlik, pasaport, ehliyet gibi kartları otomatik birleştirme
 • Fotoğraf çoğaltma
 • Kitap kopyalama/çoğaltma
 • 2 de 1 – 4 de 1 Sayfa birleştirme
 • Kablosuz kullanabilme
 • A5/A4/A3 ebatları
 • Türkçe ve dokunmatik tuş paneli
 • Çok düşük seste çalışma
 • Web ara yüzü kontrol paneli
Yazıcı Kiralama Merkezi

Kiralama hizmetlerimizden ister uzun dönem, isterseniz de kısa dönem olarak faydalanabilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Çünkü bu süreçte sizler için en uygun olan yazıcı modelini sunuyoruz. Web sitemiz de bulunan tüm yazıcı ürünlerimiz oldukça kalitelidir. İhtiyacınız olan yazıcıyı kiralamak için sizler de Hızlı Yazıcı Servis’i firmamızı tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik destek ekibimiz ile yazıcı kiralama hizmeti sunuyoruz.

Personellerimiz ihtiyacınıza yönelik bir yazıcı modeli sunmaktadır. Sizler de dilerseniz ihtiyacınıza uygun model tercihinde bulunabilirsiniz. Yüksek kalite, ekonomik fiyatlarda sizlere yazıcı kiralama hizmeti sunuyoruz. Firma olarak bu konuda oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. 
Dilerseniz bizi Google üzeriden arayak bilgi sahibi olabilirsiniz.